FraMat napisał(a):

To chyba, jak na razie okazja dla Crivellaro była?
Dawałem gościowi kredyt zaufania. Niektórzy na tym forum pisali, że ponoć odstaje od drużyny, bo nie przepracował okresu przygotowawczego i jak popracuje to będzie świetny.
No, sorry, nie za bardzo w to już wierzę.
|
E..to to jeszcze huj. Był taki jeden, co to Jankesem się odgrażał, że pokaże albo może że zejdzie mu pazur...nie pamiętam już, mniejsza z tym.
Dawno go tu nie widziałem

Może trenują razem albo w smutku piją? Tylko że Jankes ostatnio bez kasy :(