Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.12.2015, 18:45
piotek napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, masz swoje zdanie, przedstaw je, ale nie obrażaj się, bo zachowujesz się jak dzieciak. No ale to Twój problem. Wyjedź na wakacje, cokolwiek.

Czerwona i karny to zbytnie osłabienie drużyny, potem oglądamy obronę Częstochowy, jak w Poznaniu. Przy faulu ostatniego obrońcy czerwona powinna być za faul poza polem karnym, bo nie ma możliwości zadośćuczynienia w postaci rzutu karnego. Gdybyś dawał czerwona za uszy faul od tylu, trzy wykluczenia w meczu byłyby standardem. Lech mógł zdobyć bramkę i w zamian dostaje lepsza sytuację strzelecką i wykluczenie przeciwnika? Gdyby wejście bylo jeszcze niebezpieczne...
nie mam swojego zdania.
Mam przepisy które akceptuje miliony ludzi, które zostałe wymyślone by m.in promować ofensywną grę i unikać przede wszystkiemu kontuzji,( np. przy wślizgu od tyłu bardzo łatwo zerwać komuś achillesa. ) oraz karac chamów i idiotów.

gdyby wejscie Sadloka było niebezpieczne, to z racji tego iż On wie ze za sam zamiar faulu od tyłu moze otrzymać czerwo, to wtedy Sadlok otrzymuje kilka meczy dodatkowego zawieszenia.
Sprawiedliwe? Tak.

wg. Ciebie jeśli by Mu złamał noge to jest czerwo a jak nie złamie to żółte. Ok.
Ale taki sam faul Sadloka na panu X nie wywoła identycznych konsekwencji na panu Y. Co wtedy?
Dopiero rozmiar kontuzji ma orzekac jak wysoka jest kara? Broń Boże od takich.
E: co do Jovica, wg. mnie klub gra na zwłoke. Dlaczego - nie podali jakie to były badania. Jeśli jest rezonans to wiemy dokładnie jaki to uraz łąkotki i ile będzie trwała przerwa, przykładowo przy samej resekcji to po miesiacu by wrócił na boisko. Gorzej jesli robią artroskopie po to by otworzyć staw i ocenić stan więzadeł, wtedy to juz lipa...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 10.12.2015 o godz. 18:47.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując