Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10427
Stary 10.12.2015, 18:08
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Kto jest za tym zeby Boguskiego przedluzyc to chyba sie czegos nacpal! Koles zrobil swoje,ale jego czas minal. Nalezy go pozegnac obowiazkowo! Z takimi graczmi daleko nie zajedziemy. To samo Uryga i Popovic i mimo wszystko Brozek. Sarkiego pewnie tez poegnaja tak samo jak Ostoje.
Pożegnanie Brożka jest tak samo genialne jak przedłużanie Boguskiego.
Trzeba być ślepym żeby nie widzieć Wisła z Brożkiem > Wisła bez Brożka.

Paweł już super snajperem nie będzie. Ale te 10 bramek w sezonie gwarantuje. Do tego co raz więcej asyst. Spokojnie może jeszcze sezon lub dwa pograć na szpicy. A nawet jeśli będzie ktoś skuteczniejszy w co nie wierzę, to idealny joker.

Cierzniak i Brożek to jest KONIECZNOŚĆ. Uryga też powinien zostać. Chłopak naprawdę ma jeszcze czas żeby się ogarnąć. Jest reprezentantem kraju w młodzieżówce. Drygasa też początkowo wszyscy wymyślali od drewien i szrotu a zrobił się z niego niezły przecinak. Reszta bez żalu może odejść.

Priorytetem powinno być znalezienie frajera na dg77. Za to zakup jakiegoś młodego chłopaka na skrzydło. dziki nie jest w stanie już nic się nauczyć a odkąd włączył się mu tryb galacticos lub raczej bardziej przyziemny tryb warszawskiej enklawy jest najgorszy na boisku. Oczywiście można walić smęty, że to Boguski i Jankes są gorsi ale to bzdura.
Odpowiedz cytując