|
Kto jest za tym zeby Boguskiego przedluzyc to chyba sie czegos nacpal! Koles zrobil swoje,ale jego czas minal. Nalezy go pozegnac obowiazkowo! Z takimi graczmi daleko nie zajedziemy. To samo Uryga i Popovic i mimo wszystko Brozek. Sarkiego pewnie tez poegnaja tak samo jak Ostoje.
|