Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.12.2015, 17:14
[QUOTE=piotek;1422380]
Dariook napisał(a):Wyświetl post
ALe to nie sędzia osłabia drużynę tylko zawodnik który popełnia faul. Karny jest tak jak to nazwałeś - zadośćuczynienie za niesportowe przerwanie akcji w polu karnym, natomiast kartka jest tego występku karą.

Jak ty sobie to wyobrażasz? Że po za polem karnym, broń Boże nie atakujemy przeciwnika, nie przerywamy akcji...a jak wjedzie w kwadrat to ostra kosa bez .......enia? QUOTE]

Sadlok zrobił taki wślizg, że Linetty prędzej dostałby kontuzji w piaskownicy, bawiąc się z dzieckiem. Idiotyczna agresja to czerwona, nawet jeśli akcja działaby się w narożniku po przeciwnej stronie boiska. Nie mieszaj niebezpiecznych ataków na nogi z próba zablokowania piłki jak u Sadloka, bo to podchodzi pod inyy paragraf. Rozmawiamy o faulu, powiedzmy, taktycznym.

Faul przed polem karnym to wolny i czerwona. W polu karny i żółtą. Jest to w jakiś sposób wyrównane.
Dlaczego nie chcesz zrozumieć, że w tej sytuacji jakość faulu nie ma większego znaczenia? Dostał czerwoną bo był ostatnim obrońcą. Będąc ostatnim na 30 metrów od bramki też by dostał czerwoną, jeśli był by za nim ktoś jeszcze wyłapał by żółtą.
A że sytuacja była w szesnastce ? Czyli karny. Była by na siedemnastym metrze był by rzut wolny.

Reasumując, czerwień za faul ostatniego obrońcy i rzut karny, gdyż sytuacja miała miejsce w polu karnym. Inaczej się nie dało, Sadlok dojebał i tyle.

Co do samego meczu w Gdańsku to liczę na braterski remis.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.12.2015 o godz. 17:24.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując