Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10420
Stary 10.12.2015, 15:13
Sorry, ale jak dla mnie przedłużenie Burligi, Cierzniaka, Urygi (mimo wszystko), pewnie też Popka i Bogusia, do tego ze 2-3 rokujących młodych to minimum życiowe na przyszły sezon - chyba, że nagle pojawi się kasa na lepszych lub podobnych jakościowo zamienników, ale w to nie wierzę.
Odpowiedz cytując