|
Sorry, ale jak dla mnie przedłużenie Burligi, Cierzniaka, Urygi (mimo wszystko), pewnie też Popka i Bogusia, do tego ze 2-3 rokujących młodych to minimum życiowe na przyszły sezon - chyba, że nagle pojawi się kasa na lepszych lub podobnych jakościowo zamienników, ale w to nie wierzę.
|