Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10419
Stary 10.12.2015, 15:12
Jak Euro dobrze pójdzie to jeszcze Mąkę możemy stracić jak się jakaś 7 cyfrowa (w euro) oferta pojawi, lub konkretną kasę ktoś za Ryśka zechce zapłacić. Nie wierzę też że Sadloka i Donalda nie sprzedamy. \
Odpowiedz cytując