Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10418
Stary 10.12.2015, 15:04
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ja znów porusze pewien temat -dlaczego kontrakty nie są przedłużane? Czy chcemy, żeby nam już w styczniu ktoś podpisał Cierzniaka, Burligę... sami zobaczcie, kto jak długie ma kontrakty - http://www.transfermarkt.pl/wisla-kr...saison_id/2015
Może dlatego, że prawie żaden z zawodników, którym kontrakt kończy się w czerwcu 2016 nie jest wart tego, aby go z nimi przedłużyć? Klub równie dobrze może spróbować poszukać zamienników (tańszych) a jakość niżej już chyba nie może upaść. Może.

Napisałem prawie, bo wiadomo, że Cierzniak czy Głowacki to obowiązkowe przedłużenia (jeśli Arek zgodzi się jeszcze rok zagrać).

Dobra, teraz czas wrócić na ziemię. Wiadomo, że w klubie amatorka w najlepsze. Teoretycznie na ten moment zostaniemy po sezonie z:
Buchalik, Miskiewicz, Guzmics, Zemlo, Sadlok, Jovic, Maczynski, Crivellaro, Jankowski, Guerrier, Cywka, Drzyzga.

Skład na nowy sezon: Miśkiewicz - Jović, Guzmics, Żemło, Sadlok - Mączyński, Crivellaro, Jankowski, Cywka, Guerrier - Drzazga.
Ławka: Buchalik

Do tego dołożyłbym Boguskiego, bo jemu to zapewne przedłużą jeszcze przed świętami (ma sex taśmy na kogoś w klubie).

Nie jest źle, w razie czego wyciągnie się jakiegoś juniora albo studenta i do przodu. Jak widać jedenastkę mamy zabezpieczoną. Bramek jak nie strzelamy, tak nie będziemy strzelać, chyba, że Drzazga okaże się drugim młodym Lewandowskim. Zauważcie, że za bardzo jakościowo nie polecimy w dół. Różnica będzie taka, że w bramce Miśkiewicz nie jest w stanie wyciągać tyle, co Cierzniak.

Teraz możecie pisać, że to kolejny post, w którym ktoś uprawia "czarnowidztwo" i narzeka jak to jest źle, zamiast coś zrobić. Przecież to nie mogą być fakty, bo uratuje nas sponsor i kasa ze sprzedaży Bóg wie kogo.
Powód: Drzazga a nie Drzyzga
Ostatnio edytowane przez Rustin : 10.12.2015 o godz. 22:50.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując