PlayLikeAPro napisał(a):

co do Jovicia jeśli tylko łąkotka, będzie robiona artroskopia, czyli na wiosnę przy dobrych wiatrach może grać już od pierwszych kolejek, choć wg. mnie prawie napewno doszło do uszkodzenia więzadeł, jeśli poszło przednie albo tylnie 6-7-8miesięcy go nie zobaczymy