|
[QUOTE=Dariook;1422379]ALe to nie sędzia osłabia drużynę tylko zawodnik który popełnia faul. Karny jest tak jak to nazwałeś - zadośćuczynienie za niesportowe przerwanie akcji w polu karnym, natomiast kartka jest tego występku karą.
Jak ty sobie to wyobrażasz? Że po za polem karnym, broń Boże nie atakujemy przeciwnika, nie przerywamy akcji...a jak wjedzie w kwadrat to ostra kosa bez .......enia? QUOTE]
Sadlok zrobił taki wślizg, że Linetty prędzej dostałby kontuzji w piaskownicy, bawiąc się z dzieckiem. Idiotyczna agresja to czerwona, nawet jeśli akcja działaby się w narożniku po przeciwnej stronie boiska. Nie mieszaj niebezpiecznych ataków na nogi z próba zablokowania piłki jak u Sadloka, bo to podchodzi pod inyy paragraf. Rozmawiamy o faulu, powiedzmy, taktycznym.
Faul przed polem karnym to wolny i czerwona. W polu karny i żółtą. Jest to w jakiś sposób wyrównane.
|