Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33946
Stary 10.12.2015, 14:24
Lewak bojkotuje wejście z biletem na stacje metra jak niedawno HGW do ZOO i podpisuje ustawę że on będzie wchodził za darmo?