Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10416
Stary 10.12.2015, 13:46
Ja znów porusze pewien temat -dlaczego kontrakty nie są przedłużane? Czy chcemy, żeby nam już w styczniu ktoś podpisał Cierzniaka, Burligę... sami zobaczcie, kto jak długie ma kontrakty - http://www.transfermarkt.pl/wisla-kr...saison_id/2015
Odpowiedz cytując