Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.12.2015, 13:25
W 4 porażkę z rzędu nie uwierzę, więc remis 0:0 lub 1:0 dla nas. Nowy napadzior będzie mógł wystąpić już w tym meczu?
Ostatnio edytowane przez silver03 : 10.12.2015 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując