|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
#20

10.12.2015, 12:40
|
kbr napisał(a): 
|
Lechia to najbardziej przereklamowana drużyna w naszej lidze. Tyle było szumy w lecie, że będą walczyli o mistrzostwo, a tu znowu dupa. Nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Donald i Jovic już nie zagrają w tym roku, ale podobno mają wrócić Burliga i Popovic.
|
Co jest z Donaldem?
|
|