Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.12.2015, 12:40
kbr napisał(a):Wyświetl post
Lechia to najbardziej przereklamowana drużyna w naszej lidze. Tyle było szumy w lecie, że będą walczyli o mistrzostwo, a tu znowu dupa. Nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Donald i Jovic już nie zagrają w tym roku, ale podobno mają wrócić Burliga i Popovic.

Co jest z Donaldem?
Odpowiedz cytując