Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.12.2015, 11:29
Lechia to najbardziej przereklamowana drużyna w naszej lidze. Tyle było szumy w lecie, że będą walczyli o mistrzostwo, a tu znowu dupa. Nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Donald i Jovic już nie zagrają w tym roku, ale podobno mają wrócić Burliga i Popovic.
Odpowiedz cytując