|
troche koślawe przepisy....
no chyba sie komuś w głowie po.......iło doszczetnie.
Faul od tyłu - czerwona
Faul ostatniego obroncy - czerwona
Faul w polu karnym bedąc ostatnim obroncą od tyłu - zółta? Ekhm...
Sadlok zachował sie jak Debil, i ma za to kare. Promujemy grę ofensywna a nie defensywną.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|