Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.12.2015, 09:21
troche koślawe przepisy....
no chyba sie komuś w głowie po.......iło doszczetnie.
Faul od tyłu - czerwona
Faul ostatniego obroncy - czerwona
Faul w polu karnym bedąc ostatnim obroncą od tyłu - zółta? Ekhm...

Sadlok zachował sie jak Debil, i ma za to kare. Promujemy grę ofensywna a nie defensywną.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując