Nowe 1.8 żrą olej i syfią nagarem. Mam uraz do wszystkiego z grupy VAG i nie chodzi tu bynajmniej o ostatnie dokonania Volkswagena
Jak coś to starsze 1.8 - 163 KM były bardzo udane (roczniki 2004 - 2008 np).
A w ogóle swoją drogą to czy warto gazować ... Taki 1.8 spali 10-12 po mieście przy dynamicznej jeździe - nie ma tragedii a jest święty spokój
