Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 09.12.2015, 22:49
Nowe 1.8 żrą olej i syfią nagarem. Mam uraz do wszystkiego z grupy VAG i nie chodzi tu bynajmniej o ostatnie dokonania Volkswagena

Jak coś to starsze 1.8 - 163 KM były bardzo udane (roczniki 2004 - 2008 np).

A w ogóle swoją drogą to czy warto gazować ... Taki 1.8 spali 10-12 po mieście przy dynamicznej jeździe - nie ma tragedii a jest święty spokój
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując