Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.12.2015, 22:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podobno te przepisy mają się zmienić. Tzn w przypadku podyktowania karnego sędzia nie ma obowiązku dawać czerwonej kartki. W świetle aktualnych (bezdusznych) przepisów sędzia może dać czerwo i karnego i się z tego wybroni.

W każdym razie faul Sadloka nie był z gatunku tych którymi się musi specjalnie zająć komisja ligi.
Naprawdę nie jest tak w tym momencie? Byłem absolutnie pewien, że w zasadach jest jasno napisane, że sam karny i żółtko jest wystarczającą karą dla drużyny. Czerwo w 85% przypadkach ustawia mecz...

Tak na logikę, atakujący traci możliwość zdobycia bramki, czyli powinien dostać jako rekompensatę rzut karny + żótła za faul jako kara indywidualna. Obecnie bardziej opłaca się atakującemu zostać sfaulowanym niż strzelić bramkę... Troche koślawe te przepisy w takim razie.
Ostatnio edytowane przez piotek : 09.12.2015 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując