Wiem, ale mimo wszystko diesla do miasta kupowac to...............no wlasnie. Poczytałem troche i jednak bede szukał Hondy z silnikiem 2.4 i bede go gazowal. A jak odnosicie sie do silnika 1.8 t grupy VW

Zastnawailem sie chwilke nad a4 z tym silnikiem ale podobno turbo-benzyniakow sie nie gazuje, i wlasnie podobno bo czytalem ze silniki 2.0T z renault bardzo dobrze znosza gaz. Ja cale zycie dieslami jezdzilem wiec temat nie do konca mi jest znany takze za kazda sugestie bede wdzieczny.