piotek napisał(a):

|
Jak dla mnie to nie było powodu, żeby dawać mu czerwo w ogóle... Karny i żółta.
|
Podobno te przepisy mają się zmienić. Tzn w przypadku podyktowania karnego sędzia nie ma obowiązku dawać czerwonej kartki. W świetle aktualnych (bezdusznych) przepisów sędzia może dać czerwo i karnego i się z tego wybroni.
W każdym razie faul Sadloka nie był z gatunku tych którymi się musi specjalnie zająć komisja ligi.