Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.12.2015, 21:45
piotek napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to nie było powodu, żeby dawać mu czerwo w ogóle... Karny i żółta.
Podobno te przepisy mają się zmienić. Tzn w przypadku podyktowania karnego sędzia nie ma obowiązku dawać czerwonej kartki. W świetle aktualnych (bezdusznych) przepisów sędzia może dać czerwo i karnego i się z tego wybroni.

W każdym razie faul Sadloka nie był z gatunku tych którymi się musi specjalnie zająć komisja ligi.
Odpowiedz cytując