Mnie przeraza ten fragment:
Cytat:
|
w szczególności podziękował ambasadorowi Szewachowi Weissowi, który – jak podkreślił – jest symbolem Rzeczpospolitej przyjaciół.
|
Obejrzyjcie, warto posluchac, jak Weiss przymila sie do pisu i jakie ma zdanie odnosnie roszczen zydowskich:
Wersja dla tl;dr - Polacy nie sa odpowiedzialni za holocaust, jednak nie wiadomo kto ma wyplacac zydowskie odszkodowania.
Rozumny czlowiek widzi jaka polityke historyczna prezentuje polska kinematografia (poklosie, ziarno prawdy), jakie seriale leca (unseren PiSden, unseren skurvielen), jak Zydzi sie obecnie kumpluja z Niemcami. Niemcy sobie nawet transformuja Hitlera na wzor Borata (er ist wieder da).
Jenkesy? Polskie obozy. Norwegia to samo, "pomylek" 1000-500-100-900.
Kto zglaszal pretensje do zlotego pociagu?
Dalej nie wiadomo kto je bedzie placic?
Przyjaciel...
"Boże chroń nas przed
przyjaciolmi(...)"