|
bódyń, nie bardzo rozumiem do czego się odnosisz?
Możemy porównywać nawet do dream teamu Kasperczaka ale jaki to ma sens?
Równie dobrze można wywnioskować z twojej tabeli że zaraz po galaktycznej Legii mieliśmy najlepszą defensywę w Polsce. Co przy 4 obrońcach i 0 def. pomocników w kadrze jest nie lada wyczynem.
Jeśli chodzi o ofensywę o tylko wrzucę jedną "tabelkę", która jest bardzo wymowna i pokazuje co zrobiło różnice
=========B====A
Semir Stilic 9 12
Czy to był wynik słaby przekonamy się za 8-12 m-cy porównując twoje tabelki bo skład będzie pewnie podobny.
|