Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
 
Od: 09.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2555
Stary 09.12.2015, 20:31
bódyń, nie bardzo rozumiem do czego się odnosisz?
Możemy porównywać nawet do dream teamu Kasperczaka ale jaki to ma sens?

Równie dobrze można wywnioskować z twojej tabeli że zaraz po galaktycznej Legii mieliśmy najlepszą defensywę w Polsce. Co przy 4 obrońcach i 0 def. pomocników w kadrze jest nie lada wyczynem.

Jeśli chodzi o ofensywę o tylko wrzucę jedną "tabelkę", która jest bardzo wymowna i pokazuje co zrobiło różnice

=========B====A
Semir Stilic 9 12

Czy to był wynik słaby przekonamy się za 8-12 m-cy porównując twoje tabelki bo skład będzie pewnie podobny.