Wyświetl pojedynczy post
jelonek666
Junior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2554
Stary 09.12.2015, 20:31
Ja nie wiem po .... w ogóle dyskutować nad zwolnieniem Kazia... to tak jakby się zastanawiać czy zamieszanie z Trybunałem Konstytucyjnym wymaga interwencji wojsk NATO... ogarnijcie się ludzie bo już za dużo tych tematów od których na rzygi bierze!