Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
jelonek666
Junior Member
Od: 07.2006
Offline
#
2554
09.12.2015, 20:31
Ja nie wiem po .... w ogóle dyskutować nad zwolnieniem Kazia... to tak jakby się zastanawiać czy zamieszanie z Trybunałem Konstytucyjnym wymaga interwencji wojsk NATO... ogarnijcie się ludzie bo już za dużo tych tematów od których na rzygi bierze!
jelonek666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jelonek666
Znajdź inne posty napisane przez jelonek666