Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17820
Stary 09.12.2015, 19:01
Zobaczymy czy Drzazga wypali, póki co należy się cieszyć, bo już od lat nie sprowadziliśmy bramkostrzelnego napastnika z niższej ligi. Trzeba iść w tę stronę. W szczególności, że pieniędzmi nie śmierdzimy..

Dobrze by było, żeby miał się od kogo uczyć w zespole i podnosić swoje umiejętności. Choć to już jest raczej uzależnione od transferów "z" klubu.
Odpowiedz cytując