gdsmk napisał(a):

|
Jakby Uryga w każdym meczu grał na takim w....ie jak z Legią, to dla mnie mógłby grać co tydzień.
|
Ambicja spoko, tylko jeszcze trochę umiejętności, np. proste podania do przodu czy główkowanie - przecież ten chłopak ma już 21 lat a dalej nie nauczył się elementarnych elementów gry głową takich jak zgranie i wyjazd, piłka odbija się jak od drewna.