Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17818
Stary 09.12.2015, 18:11
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Jakby Uryga w każdym meczu grał na takim w....ie jak z Legią, to dla mnie mógłby grać co tydzień.
Ambicja spoko, tylko jeszcze trochę umiejętności, np. proste podania do przodu czy główkowanie - przecież ten chłopak ma już 21 lat a dalej nie nauczył się elementarnych elementów gry głową takich jak zgranie i wyjazd, piłka odbija się jak od drewna.
Odpowiedz cytując