Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17815
Stary 09.12.2015, 16:34
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby się udało opchnąć za dobry piniondz DG to Reca wygląda na dobrego zastępcę - podobny szybkościowo, trochę jeździec bez głowy, zapewne wyskok słabszy ale zdarza mu się pomyśleć na boisku. Do obrony minimum jeden LO i jeden ŚO, w pomocy dobry DP (nie Uryga 2.0) i jeszcze jeden PP. A tak realnie to za 3 transfery lub wprowadzeni młodzicy to minimum, żeby o coś więcej niż utrzymanie grać.
Jakby Uryga w każdym meczu grał na takim w....ie jak z Legią, to dla mnie mógłby grać co tydzień.
Odpowiedz cytując