Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 09.12.2015, 15:49
Za "Remisa" powinieneś dostać po mordzie oraz poprawkę z buta.

Można różnie oceniać Kazika, sam nie jestem do końca przekonany do jego warsztatu, ale zwracanie się przez per Remis do naszej legendy na boisku, człowieka związanego z Wisłą od małego, mającego ją w sercu, a także biorąc pod uwagę jego super zachowanie po zwolnieniu - zrzeczenie się pieniędzy - trzeba być wyjątkową kanalią.

Ale ja wiem. Was, kozaków zza monitora jest bardzo dużo.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!