Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17814
Stary 09.12.2015, 15:10
Gdyby się udało opchnąć za dobry piniondz DG to Reca wygląda na dobrego zastępcę - podobny szybkościowo, trochę jeździec bez głowy, zapewne wyskok słabszy ale zdarza mu się pomyśleć na boisku. Do obrony minimum jeden LO i jeden ŚO, w pomocy dobry DP (nie Uryga 2.0) i jeszcze jeden PP. A tak realnie to za 3 transfery lub wprowadzeni młodzicy to minimum, żeby o coś więcej niż utrzymanie grać.
Odpowiedz cytując