|
Cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego większość patrzy jedynie przez pryzmat wyników a kompletnie pomija styl gry.
Za pana holendra zdobyliśmy mistrza Polski a na grę nie dało się patrzeć. Śmiem twierdzić, że gdyby mu zabrać Meliksona nic by nie osiągnął a ile wydał na transfery wiemy, bo do dzisiaj odbija nam się czkawką.
Zawsze było narzekanie, że Cupiał zmienia trenerów jak rękawiczki i paradoksalnie ma coraz więcej zwolenników, mimo iż logiki w tym brak. Coraz więcej osób żąda cudów podobnie jak Cupiał a warunki pracy w Wiśle są jakie są.
|