Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1570
Stary 09.12.2015, 13:59
Lenovo K3 (zwykły, nie Note)
Lenovo Vibe X2
Lumia 640

Ma ktoś doświadczenia? Do tej pory zawsze miałam Androida, ale kusi mnie też spróbowanie Windowsa.
Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby telefon był stabilny, mam już dość Samsungów, które po roku zaczynają żyć własnym życiem.

No i na tym, żeby telefon dobrze trzmał się w ręce.
Odpowiedz cytując