Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2544
Stary 09.12.2015, 13:42
Biorąc pod uwagę, że w zeszłym sezonie zabrano nam 6, a w obecnym 7 punktów to byłby gdzieś na 3-4 miejscu, jakże inny byłby pogląd wówczas.