Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17811
Stary 09.12.2015, 13:36
Reca, Drzazga i Chrapek to były by realne wzmocnienia.
Ale też myśleć trzeba o obronie... Sadloka zapewne sprzedadzą, a Głowa ma zamiar kończyć po sezonie.
Odpowiedz cytując