Moskal to moze jest szanowany za to jakim jest pilkarzem. Bo trenerem jest miernym co widac po jego wynikach w roznych klubach nie tylko Wiśle. Obecnie gdy zarabia 0 zl oddaje to jego umiejętności.
Ma równiez rózne rekordy: od sierpnai Wisla nie wygrala u siebie, 3 remisy 0-0.
Równiez jego wielkim osiągnieciem jest przegrana w Ekstraklasie derbow pierwszy raz od 1959. Szczyt zachowawczosci utraty bramek o statnich minutach.
A oto tabela odkad pan Remis objąl drużynę
