Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17810
Stary 09.12.2015, 13:34
^ Jeżeli nie przyjdzie trener z innym podejściem, niż jego poprzednicy, to Drzazga będzie i tak grał ogony. Ewentualnie zagra więcej, kiedy Brożek znowu podłapie kontuzję. Do tego będzie jeszcze rywalizował z "niezwykle doświadczonym i ogranym" Jankesem.
Odpowiedz cytując