|
^ Jeżeli nie przyjdzie trener z innym podejściem, niż jego poprzednicy, to Drzazga będzie i tak grał ogony. Ewentualnie zagra więcej, kiedy Brożek znowu podłapie kontuzję. Do tego będzie jeszcze rywalizował z "niezwykle doświadczonym i ogranym" Jankesem.
|