Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17809
Stary 09.12.2015, 12:49
Mogli by się postarać i podpisać juz teraz kontrakt z G. Goncerzem z cyganskiej gieksy, kontrakt ma do czerwca. Dwa sezony temu 6 bram, sezon temu 21 a w tym na półmetku ma już 10. Drzazga, Brożek, Goncerz.. Było by w końcu z czego wybierać w ataku.

E: Reca podpisał pół roku temu 3 letni kontrakt wiec wątpię.
Odpowiedz cytując