Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2540
Stary 09.12.2015, 11:03
a dyskusja dotyczy Kazka jako człowieka, czy Kazka jako trenera Wisły i tego co z tego wynikło?
Bo mi się wydaje, że w tej dyskusji raczej rozmawiamy o trenerze Kazimierzu Moskalu...
Zawsze można założyć temat "Pani Jadzia, sprzątaczka szatni Wisły Kraków" i tam będziemy dyskutować na temat postawy kobiety pracującej w Wiśle na swoim stanowisku na pewno dłużej niż Kazek, pewnie na umowę o dzieło i za 1200 zł/mies. A co? Tez pewnie Wiślaczka z krwi i kości...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!