Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 08.12.2015, 19:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post
póki co jeden ,za którym troche forum płakało, uciekł do Kielc. Ile tam strzelił tych goli bo sie pogubiłem? I czemu wymieniasz topowe druzyny z Polski do których mają uciec? Równie dobrze mogłeś wymienić Milan, Inter i Żiline...
A co do tego ze ambicja i wybieganiem mozna zrobic wiecej to oczywiście zgadzam się w 100%. Pytanie brzmi na ile to starczy ? Kojarzysz Błetkitnych z Pucharu Polski
I oczywiście wiesz już na pewno, że ten sam Zając już nic w życiu nie osiągnie? Oczywiście rozegrał te 15 spotkań w Kielcach za piękne oczy.

Od czegoś trzeba zacząć. W końcu nie wymagajmy od 19-latków 5 lat doświadczenia w seniorskiej piłce.

Dodałbym też więcej fajnych cech Bartosza poza ambicją i wybieganiem, ale zgadzam się że zagłaskać chłopaka nie ma co. Byle by tylko nie popaść w skrajność i kazać chłopakowi czekać na następny występ kolejne 1,5 roku. Póki co miło było usłyszeć z jego ust po tym meczu, że przez ostatni rok prezentował bardzo słabą formę. Takiej samokrytyki brakuje 90% naszych obecnych piłkarzy.

Jak ma biegać jak charpagan po skrzydle i serwować nam takie wrzutki jak z Legią to dałbym mu i szansę przed Joviciem na skrzydle. Jak Broniszewski chce faktycznie pokazać, że mu na chłopaku zależy to po tym dobrym występie da mu chociaż te 20 minut w kolejnym meczu. Promujmy w końcu dobre występy, a nie ciągłą miernotę i olewactwo. (nazwiska już sobie daruję).
Odpowiedz cytując