Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
liber
Member
Od: 01.2015
Offline
#
28637
08.12.2015, 18:23
To jest chyba tylko taki punkt zbiorczy dla różnych firm kurierskich, np. UPS, DPD, DHL itp., więc od nich chyba niewiele zależy, a od tych firm kurierskich.
liber
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do liber
Znajdź inne posty napisane przez liber