|
póki co jeden ,za którym troche forum płakało, uciekł do Kielc. Ile tam strzelił tych goli bo sie pogubiłem? I czemu wymieniasz topowe druzyny z Polski do których mają uciec? Równie dobrze mogłeś wymienić Milan, Inter i Żiline...
A co do tego ze ambicja i wybieganiem mozna zrobic wiecej to oczywiście zgadzam się w 100%. Pytanie brzmi na ile to starczy ? Kojarzysz Błetkitnych z Pucharu Polski
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|