gdsmk napisał(a):

|
Może najzwyczajniej w świecie w otoczeniu lepszych piłkarzy, na lepszych boiskach i w lepszej oprawie tacy goście po prostu grają lepiej?
|
I analogicznie którego piłkarza z pierwszej drużyny nie wrzucić do rezerw to prezentuje się fatalnie na tle 3 ligowców.
To jest oczywistość znana nie od dziś, jedna wielu i kibiców i ludzi w naszym klubie nie dostrzega tak prostej zależności.