KOMINEK napisał(a):

|
Jako kibic Wisły ciesze się wiedząc w jakiej sytuacji jest Wisła. Jak człowiek który szanuje wiślacką legendę Moskala powiem kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d...pę . Kaziu przyszedł i Kazia spławili a on mówi dziękuję. Ta sytuacja jak dla mnie pokazuje też trochę skąd te remisy i przegrane. Pokazuje jaki charakter ma były trener Wisły.
|
A teraz kłania się umiejętność czytania ( co dopiero czytania ze zrozumieniem ) :
"Wisła Kraków na zawsze będzie w moim sercu, to klub mojego życia. Dziękuję
kibicom Wisły za wsparcie okazane mi podczas mojej pracy trenerskiej. Jednocześnie pragnę zaapelować do naszych fanów, aby nie odwracali się od zespołu w trudnych chwilach."-te słowa za pośrednictwem naszej strony chciał przekazać Kazimierz Moskal. "
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...a-moskala.html
Dla niektórych bycie Wiślakiem, to więcej niż kasa. Uwielbiam Kazia, ale wyniki miał słabe. Zachował się niezwykle honorowo, nie robiąc biednej Wiśle dodatkowych problemów. Człowiek honoru, jakich dziś brakuje....