Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2535
Stary 08.12.2015, 17:24
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jako kibic Wisły ciesze się wiedząc w jakiej sytuacji jest Wisła. Jak człowiek który szanuje wiślacką legendę Moskala powiem kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d...pę . Kaziu przyszedł i Kazia spławili a on mówi dziękuję. Ta sytuacja jak dla mnie pokazuje też trochę skąd te remisy i przegrane. Pokazuje jaki charakter ma były trener Wisły.

A teraz kłania się umiejętność czytania ( co dopiero czytania ze zrozumieniem ) :



"Wisła Kraków na zawsze będzie w moim sercu, to klub mojego życia. Dziękuję kibicom Wisły za wsparcie okazane mi podczas mojej pracy trenerskiej. Jednocześnie pragnę zaapelować do naszych fanów, aby nie odwracali się od zespołu w trudnych chwilach."-te słowa za pośrednictwem naszej strony chciał przekazać Kazimierz Moskal. "


http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...a-moskala.html

Dla niektórych bycie Wiślakiem, to więcej niż kasa. Uwielbiam Kazia, ale wyniki miał słabe. Zachował się niezwykle honorowo, nie robiąc biednej Wiśle dodatkowych problemów. Człowiek honoru, jakich dziś brakuje....
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez siara : 08.12.2015 o godz. 17:27.