Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22662
Stary 08.12.2015, 15:25
Szczerze mówiąc, abstrahując od innych punktów, to dośrodkowania Bartosza były momentami porównywalne lub lepsze z tymi od Bobana.

Plus było widać, że gość wie co w trawie piszczy i nie szukał podania do najbliższego, tylko gdy widział przestrzeń, grał długą piłkę na dobieg do WDG albo centrował z głębi pola, szybko, zamiast ciągnąć do linii i stamtąd walić na ślepo w grupę już dobrze ustawionych obrońców Legii. Dla mnie to był duży plus. No chyba że dorabiam teorię na siłę...

Natomiast co do faktycznej oceny umiejętności defensywnych, to musiałby jeszcze kilka spotkań pograć na pewno.
Odpowiedz cytując