|
Myślę, że dobrym momentem na ogrywanie młodzieży byłby okres po zakwalifikowaniu się do górnej ósemki. Na mistrzostwo raczej nie ma co liczyć, koszt ogrywania naszego narybku można wtedy przeliczyć na ok. 200 tyś. PLN za każde wyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu (taką mniej więcej kwotę widziałem kiedyś w artykule na temat podziału puli z tytułu praw TV).
|