,,Ostrożne stawianie na młodzież wynika z polityki klubu. - Młodzi zawodnicy muszą być właściwie przygotowani, ponieważ jest to proces, a nie rewolucyjna zmiana...." Czy Bartosz źle zagrał

Czy gdyby nie kontuzja Bobana miał by taką szanse

Marszalik źle nie zagrał a przynajmniej nie mógł gorzej od Boguskiego... To samo Kuczak.
Ja tylko chcę aby dostawali więcej szans po 15/20 min, a my często gramy bez zmian albo z 1 zmianą... Bo nie ma kim grać... To po H*j siedzą na ławce...