Dariook napisał(a):

Ukraść ? Bzdury.
Bedzie chciał to pójdzie, nie bedzie chciał to zostanie. Wszystko zależy od niego. Zresztą człowiek powinien uczyć się od najlepszych a piłkarz? tutaj nawet nie ma o czym mówić.
Bo czego on może się nauczyć od takiego patałacha Jankowskiego czy ....usia Boguskiego? Chyba tylko przepijania kolejnych przelanych naszych goryczy.
My to jesteśmy teraz warzywniakiem osiedlowym a oni butikiem. Do nich na zakupy przychodzą goście z kasą a do nas przychodzą na krechę, po haracz , coś rozdupcyć lub zadupcyć...choć chyba wszystko, co było cenne zostało dawno roztrwonione.
|
Rozpłacz się.
Jakoś zadupia typu Lubin czy inne Podbeskidzia są w stanie utrzymać swoich wychowanków/ młodych piłkarzy u siebie, tylko u nas jest koniec świata i łolaboga, warzywniak osiedlowy i wszyscy uciekają. Za to w Legii są idealne warunki do rozwoju młodego piłkarza co pokazał ich skład na meczu z nami.
Tę sytuację można odwrócić, bo skoro piłkarz ma się od kogoś uczyć w danym klubie, to znaczy, że raczej nie wygryzie tego kogoś ze składu. Gdzie będzie miał większe szanse pograć jeśli nie w mającej problemy kadrowe Wiśle? Wystarczy tylko (i aż) trener, który nie będzie się bał postawić na młodych.