Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 08.12.2015, 10:39
Dość dokładnie śledzę rywalizację Legii z Wisłą od mniej więcej 1998 roku. Dokładnie od tego meczu http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=69510

Szczerze mówiąc poza meczem chyba w 2004 roku i 0-2 nie pamiętam równie słabego meczu Legii przy Reymonta. Wtedy Żurawski strzelił z karnego, a potem Kłos z bańki (albo odwrotnie Żurawski na 2-0). Skończyło się 0-2, a mogło 0-8.

Fatalny mecz i trzy punkty. Co się z tą Wisłą porobiło.. Nawet trochę żal.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując