Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2532
Stary 08.12.2015, 08:49
Jako kibic Wisły ciesze się wiedząc w jakiej sytuacji jest Wisła. Jak człowiek który szanuje wiślacką legendę Moskala powiem kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d...pę . Kaziu przyszedł i Kazia spławili a on mówi dziękuję. Ta sytuacja jak dla mnie pokazuje też trochę skąd te remisy i przegrane. Pokazuje jaki charakter ma były trener Wisły.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.12.2015 o godz. 15:58.