|
Jako kibic Wisły ciesze się wiedząc w jakiej sytuacji jest Wisła. Jak człowiek który szanuje wiślacką legendę Moskala powiem kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d...pę . Kaziu przyszedł i Kazia spławili a on mówi dziękuję. Ta sytuacja jak dla mnie pokazuje też trochę skąd te remisy i przegrane. Pokazuje jaki charakter ma były trener Wisły.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.12.2015 o godz. 15:58.
|