Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 08.12.2015, 08:44
masz jakies cytaty z tych ludzi ktorzy tak mówiłi jak piszesz czy to tylko twoj wymysł ?
Nie wiem ocb ze znam sie lepiej, ja po prosto tonuje nastroje, podpalanie sie po jednym meczu jest po prostu słabe.
Oby wyrósł z niego najlepszy obronca lig, niemniej jednak, bez podpałki.
E: Kominek masz racje. Niepotrzebnie tracimy zdrowie, wiec pokasuj waćpan
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.12.2015 o godz. 08:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując