masz jakies cytaty z tych ludzi ktorzy tak mówiłi jak piszesz czy to tylko twoj wymysł ?
Nie wiem ocb ze znam sie lepiej, ja po prosto tonuje nastroje, podpalanie sie po jednym meczu jest po prostu słabe.
Oby wyrósł z niego najlepszy obronca lig, niemniej jednak, bez podpałki.
E: Kominek masz racje. Niepotrzebnie tracimy zdrowie, wiec pokasuj waćpan
