Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 08.12.2015, 00:35
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
Wy płaczecie że Bartosz zagrał tylko 70 min. że nie można go jeszcze chwalić, tymczasem Legia chce nam ukraść Handzlika:

http://legia.net/wiadomosci,63294-le...ndzlikiem.html
Ukraść ? Bzdury.

Bedzie chciał to pójdzie, nie bedzie chciał to zostanie. Wszystko zależy od niego. Zresztą człowiek powinien uczyć się od najlepszych a piłkarz? tutaj nawet nie ma o czym mówić.
Bo czego on może się nauczyć od takiego patałacha Jankowskiego czy ....usia Boguskiego? Chyba tylko przepijania kolejnych przelanych naszych goryczy.

My to jesteśmy teraz warzywniakiem osiedlowym a oni butikiem. Do nich na zakupy przychodzą goście z kasą a do nas przychodzą na krechę, po haracz , coś rozdupcyć lub zadupcyć...choć chyba wszystko, co było cenne zostało dawno roztrwonione.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.12.2015 o godz. 00:43.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując