Rafal-SWL napisał(a):

Ukraść ? Bzdury.
Bedzie chciał to pójdzie, nie bedzie chciał to zostanie. Wszystko zależy od niego. Zresztą człowiek powinien uczyć się od najlepszych a piłkarz? tutaj nawet nie ma o czym mówić.
Bo czego on może się nauczyć od takiego patałacha Jankowskiego czy ....usia Boguskiego? Chyba tylko przepijania kolejnych przelanych naszych goryczy.
My to jesteśmy teraz warzywniakiem osiedlowym a oni butikiem. Do nich na zakupy przychodzą goście z kasą a do nas przychodzą na krechę, po haracz , coś rozdupcyć lub zadupcyć...choć chyba wszystko, co było cenne zostało dawno roztrwonione.